EFEKT MUROWANY

BUDOMAT

BUDOMAT jest największym składem materiałów budowlanych i wykończeniowych działającym na terenie Wołomina, obsługującym teren całego powiatu wołomińskiego oraz powiaty przyległe.

strona: www.budo-mat.com.pl


MEBLEX-ADL

Kompleksowe zabudowy kuchni.

strona: www.meblex-adl.pl


6AN

Głownymi dziedzinami, którymi zajmuje się firma 6AN jest projektowanie i aranżacja wnętrz oraz witrażownictwo. Firma także posiada ofertę wzbogaconą o wiele innych dziedzin tj. malarstwo, konserwacja dzieł sztuki i inne...

strona: www.vision.ekaleta.com


F.H.U. OPTIMA J.G. Szczepańscy

Firma Optima zajmuje się m.in.: kompleksowym montażem wykładzin obiektowych, spawaniem tarketu, układanie paneli i deski berlineckiej, oferują również sprzedaż glazury, terakoty, urządzeń sanitarnych i podłóg drewnianych.

e-mail: optima@optima.info.pl


P.P.H. MABO

Firma MABO istnieje na rynku od 1991 roku i zajmuje się szeroko pojętymi technikami osłonowymi, poczynając od żaluzji poziomych i pionowych, a kończąc na oknach i witrynach PCV i ALU oraz kratach i bramach rolowanych i segmentowych.

strona: www.maborolety.pl


Z.P.H.U. STOLKAN - Zakład Stolarski - Edward Kania

Firma STOLKAN produkuje: okna sosnowe i meranti w programie standardowym oraz nietypowe: łukowe, koła, itp., drzwi sosnowe oraz z drewna twardego, kasetonowe zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi garażowe, ościeżnice, parapety, schody. Wszystkie wyroby posiadają Atest Higieniczny o Nr HK/B2417/01/98.

strona: www.stolkan.pl
NASI PARTNERZYPSB BUDOMAT


MEBLEX-ADL

6AN

OPTIMA

MABO

STOLKAN